• Ücretsiz Eğitimlerimiz İle Sizlere Hizmet Vermekteyiz! Yeni Nesil Webmaster Forumu!

Wmaraci da ban

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yardım Merkezi kategorisinde kaptan tarafından oluşturulan Wmaraci da ban başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 150 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yardım Merkezi
Konu Başlığı Wmaraci da ban
Konuyu başlatan kaptan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
First message reaction score
Son Mesaj Yazan kaptan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaptan

New member
21 Kas 2019
12
5
3
istanbul
Merhaba arkadaslar ben wmaraci kural ihlali yapmisim ama onun kural ihlali oldugunu bilmiyordum uyari yapmadan bana ban attilar. Onlara cok e posta attim durumu anlattim ama banimi kaldirmadilar bunun baska bir yolu var mi ? Yani banı nasil kaldirabiliriz

• Like
Reactions: Anestezy

Safak

Yönetici
Forum Şefi
Moderatör
7 Kas 2019
105
35
28
İstanbul
Dostum açıkçası bir fikrim yada bilgim yok.. Bir tanıdık üye bulup onun üzerinden iletişim kurmayı deneyebilirsin.

Bu vesile ile herkese şu uyarıyı yapmak isterim
Forum kurucuları üye olurken onaylattığı metin sadece yasal bir prosedür değildir. Bu forumda geçerli olan kurallar listesidir. Bütün forumların ortak noktalarından biri de üye olurken kabul ettiğiniz diğer birşeyde "Ben Bilmiyordum" cümlesinin geçerli olmadığı. İlk üyelikte kabul ettiğiniz kuralları lütfen okuyunuz.

Anestezy

Yönetici
7 Kas 2019
181
87
28
Merhaba arkadaslar ben wmaraci kural ihlali yapmisim ama onun kural ihlali oldugunu bilmiyordum uyari yapmadan bana ban attilar. Onlara cok e posta attim durumu anlattim ama banimi kaldirmadilar bunun baska bir yolu var mi ? Yani banı nasil kaldirabiliriz
Merhabalar,

Kural ihlali yaptığınız konuya göre değişiklik gösterecektik bu durum yöneticilere mail atmışsanız buna rağmen çözüme kavuşmadı iseniz malesef yapacak birşey yok,

Ban ile ilgilenen farklı mail adresleri var ise o mail adreslerine gönderin birde fakat abartmadan 1 kez göndern yöneticilerin bütün mailleri okuması kolay olmuyor.

kaptan

New member
21 Kas 2019
12
5
3
istanbul
Merhabalar,

Kural ihlali yaptığınız konuya göre değişiklik gösterecektik bu durum yöneticilere mail atmışsanız buna rağmen çözüme kavuşmadı iseniz malesef yapacak birşey yok,

Ban ile ilgilenen farklı mail adresleri var ise o mail adreslerine gönderin birde fakat abartmadan 1 kez göndern yöneticilerin bütün mailleri okuması kolay olmuyor.

Hocam ben instagram katagorisinde reklam yapmistim hepsi bu hic bir uyari vermeden direk ban attilar bende bir kac kere e posta attim ama cevap bile vermediler bana en azindan ban atmadan bir uyari yapmalari gerekmezmiydi

Anestezy

Yönetici
7 Kas 2019
181
87
28
Hocam ben instagram katagorisinde reklam yapmistim hepsi bu hic bir uyari vermeden direk ban attilar bende bir kac kere e posta attim ama cevap bile vermediler bana en azindan ban atmadan bir uyari yapmalari gerekmezmiydi
Haklısın önce uyarmaları gerekirdi fakat ne desek boş herkesin yönetim anlayışı farklı işliyor dostum. Kurallara uygun istediğin konuyu bizde de açabilirsin. İyi günler dilerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...