• Ücretsiz Eğitimlerimiz İle Sizlere Hizmet Vermekteyiz! Yeni Nesil Webmaster Forumu!

Vodafone, Operatör Adını Değiştirip #HayatEveSığar Kampanyasına Destek Verdi

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Haber & Gündem kategorisinde Alpha tarafından oluşturulan Vodafone, Operatör Adını Değiştirip #HayatEveSığar Kampanyasına Destek Verdi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 79 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Haber & Gündem
Konu Başlığı Vodafone, Operatör Adını Değiştirip #HayatEveSığar Kampanyasına Destek Verdi
Konbuyu başlatan Alpha
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alpha

Alpha

Moderatör
Katılım
7 Kas 2019
Mesajlar
220
Puanları
48
Koronavirüs salgınının etkilerini giderek artırdığı bugünlerde sosyal medyada düzenlenen destek kampanyaları büyük ses getiriyor. Bu kapsamda kampanyalara destek vermeye devam eden Vodafone, operatör ismini 'HayatEveSigar' olarak değiştirdi.

Koronavirüsle mücadele tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sürerken sosyal medya ortamında düzenlenen kampanyalar sürecin iyi yönetilmesine katkı sağlıyor. Ünlü isimlerden popüler markalara kadar birçok kesimden destek alan kampanyalar, koronavirüsle mücadeleye karşı farkındalığı artırıyor.
Geçtiğimiz günlerde #EvdeKal etiketiyle başlatılan kampanya, bilindiği üzere oldukça ses getirmiş ve internet ortamında evde kalmanın önemine dikkat çekmişti. Şimdiyse sosyal mecralarda #HayatEveSığar etiketiyle bir kampanya başlatıldı.
Vodafone, operatör adını değiştirerek #HayatEveSığar dedi:
vodafone hayat eve sığar

~Sol üst kısımda HayatEveSigar metnini görebilirsiniz.
#EvdeKal kampanyasına da destek verenlerin başında gelen Vodafone, böylelikle bir kez daha evde kalmanın önemine dikkat çekti. Vodafone hat kullanan kişiler, telefonlarının operatör ismi kısmına baktıklarında 'HayatEveSigar' metniyle karşılaşıyorlar.Ünlü sanatçı Mazhar Alanson'dan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya kadar birçok kişinin destek verdiği kampanya, Twitter'da gündemin üst sıralarına yükseldi. Koronavirüsle mücadelede başlatılan bu kampanyalara yenilerinin eklenip eklenmeyeceğini önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.
 

Yazar: Alpha
Makale Başlığı: Vodafone, Operatör Adını Değiştirip #HayatEveSığar Kampanyasına Destek Verdi
Kaynak URL: Google Ailesi | Webmaster Platformu-https://googleailesi.com
Teklif & Paylaşım Kuralları: Kaynağın dahil edilmesi şartıyla makaleden kısa alıntılar yapılabilir, ancak makalenin tamamı başka bir siteye kopyalanamaz veya yazarın izni olmadan başka bir yerde yayınlanamaz.
Üst