• Ücretsiz Eğitimlerimiz İle Sizlere Hizmet Vermekteyiz! Yeni Nesil Webmaster Forumu!

[ UCRETSİZ ] Instagram Araçları Scripti [ YENİ ]

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ücretsiz Script Paylaşımı kategorisinde Yunus tarafından oluşturulan [ UCRETSİZ ] Instagram Araçları Scripti [ YENİ ] başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 138 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ücretsiz Script Paylaşımı
Konu Başlığı [ UCRETSİZ ] Instagram Araçları Scripti [ YENİ ]
Konbuyu başlatan Yunus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan turanbey

Yunus

Moderatör
Instagram Ücretsiz Araçlar Scripti [ YENİ ] [Admin Panelli]
Merhaba arkadaşlar, forumda instagram araçları yazılımı isteyen birkaç kişi gördüm ama kullanılabilecek bir yazılım yoktu bende kodlayıp paylaşmak istedim.
Instagram takipçi, beğeni, izlenme, kaydetme, yorum, hikaye izlenme olarak kategorileri mevcut.
Her bölüm için farklı api tanımlayabilirsiniz. Api eklerken minimum ve maximum verdiğiniz değerler arasında RANDOM sipariş girer.
Blog bölümü mevcut admin panelinden yeni makaleler paylaşarak sitenize hit çekebilirsiniz.
Elimden geldiğin yazılımı sade tutmaya ve link yapısını seo'ya uygun yapmaya çalıştım.
Şimdiden bol kazançlar .

Kurulum :
Dosyaları indirin,
PHP Sürümünüzü +7.2 olarak ayarlayın.
Veri tabanı ve kullanıcısı oluşturun. Kök dizinde bulunan SQL dosyasını oluşturduğunuz veri tabanına import edin.
bootstrap/app.php dosyasından veri tabanı bağlantı işlemlerini yapın ve dosyları yükleyin.
Admin bilgileri demo ile aynı

Gerekli BIlgiler:
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
Kurulum :

Son düzenleme: