• Ücretsiz Eğitimlerimiz İle Sizlere Hizmet Vermekteyiz! Yeni Nesil Webmaster Forumu!

YARDIM Projem hakkında öneriler.

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Off - Topic kategorisinde Languep tarafından oluşturulan Projem hakkında öneriler. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 170 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Off - Topic
Konu Başlığı Projem hakkında öneriler.
Konbuyu başlatan Languep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Safak

Languep

New member

İngilizce'ye dair kaynak ve bilgi paylaşımı yapmak istiyorum. Bu nedenle böyle bir proje hazırladım. Sizce nasıl olmuş?​

Son düzenleme:

Yazar: Languep
Makale Başlığı: YARDIM Projem hakkında öneriler.
Kaynak URL: Google Ailesi | Webmaster Platformu-https://googleailesi.com
Teklif & Paylaşım Kuralları: Kaynağın dahil edilmesi şartıyla makaleden kısa alıntılar yapılabilir, ancak makalenin tamamı başka bir siteye kopyalanamaz veya yazarın izni olmadan başka bir yerde yayınlanamaz.

Alpha

Moderatör
Bende bu sıralar İngilizcemi geliştirmek istiyorum projenizi takibe aldım

Languep

New member
Gayet güzel ve eksik yönü çok olan bir konu seçmişsiniz ilgi gelecektir :) bende dahil takipteyim.
Bende bu sıralar İngilizcemi geliştirmek istiyorum projenizi takibe aldım
Uzun zamandır böyle bir şey arıyorum.Takipteyim.
İlginiz ve desteğiniz için çok teşekkürler. Ben İngilizce öğrenmeye başlarken hep böyle bir ortamda bulunmak istiyordum. İngilizce eğitimine yeni başlayanlara yardımcı olmak için böyle bir proje oluşturmaya karar verdim. Kesinlikle Adsense gibi reklamları barındırmayacağım.

İngilizce'ye yönelik büyük bir arşivim ve programım var. Bunlar bana çok katkı sağlamıştı, umarım başkaları da benim gibi yararlanabilir.
Günde 1 saat oluşturduğum programa uyulması durumunda, 3 ay sonunda ciddi derecede ilerlemeyi fark etmek mümkün.

Vaktiniz yoksa (klasik bir bahane) şu sistemden yararlanabilirsiniz:
- Günlük 8 saat uyuyorsanız, 7'ye indirin. Veya günlük olarak bilgisayar başında 5 saat oyun oynuyorsanız, 4'e indirin.

İngilizce gerçektende şart arkadaşlar. :)

Anestezy

Yönetici
Aynen öyle destekliyorum projenizi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Safak

Forum Şefi
uzun yıllar ingilizceye düşman olmuş biriyim ama genç arkadaşlara kesinlikle öğrenmek zorunda oldukları fikrindeyim. tabi kendimde..

sitenizi inceledim fakat geliştirilmesi gerekli... şu aralar ciddi bir hastalıkla boğuşuyorum iyileşir iyileşmez hem fikirlerimi sunacağım. hemde ücretsiz bir SEO raporu çıkartıp neler yapabilirsiniz onları da ileteceğim... umarım başarılı olursunuz. iyi çalışmalar

Languep

New member
uzun yıllar ingilizceye düşman olmuş biriyim ama genç arkadaşlara kesinlikle öğrenmek zorunda oldukları fikrindeyim. tabi kendimde..

sitenizi inceledim fakat geliştirilmesi gerekli... şu aralar ciddi bir hastalıkla boğuşuyorum iyileşir iyileşmez hem fikirlerimi sunacağım. hemde ücretsiz bir SEO raporu çıkartıp neler yapabilirsiniz onları da ileteceğim... umarım başarılı olursunuz. iyi çalışmalar
Merhaba abi, Şafak Bay... dimi?
Ben İbrahim. :)

Fikirlerin için çok teşekkürler, geçmiş olsun. :)