• Ücretsiz Eğitimlerimiz İle Sizlere Hizmet Vermekteyiz! Yeni Nesil Webmaster Forumu!

Hakan Muhafız 3.Sezon Fragmanı Yayında!

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Film & Dizi Önerileri kategorisinde Anestezy tarafından oluşturulan Hakan Muhafız 3.Sezon Fragmanı Yayında! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 38 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Film & Dizi Önerileri
Konu Başlığı Hakan Muhafız 3.Sezon Fragmanı Yayında!
Konuyu başlatan Anestezy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
First message reaction score
Son Mesaj Yazan Anestezy

Anestezy

Yönetici
7 Kas 2019
180
86
28

Netflix'in ilk yerli orijinal dizisi olan Hakan: Muhafız, 3. sezonuyla yakında dönüyor. İlk iki sezonu beğenilen ve izlenme oranlarında başarı elde eden dizi, 3. ve hatta 4. sezon onayını da almıştı. 6 Mart 2020 tarihinde prömiyer yapacak olan dizinin resmi fragmanı Netflix Türkiye tarafından paylaşıldı.

İstanbul'u kurtarmak için görevlendirilen ve son muhafız olma unavını yaşayan Hakan'ın maceralarının anlatıldığı dizide Hakan karakterine hayat veren Çağatay Ulusoy’un yanı sıra kadroda Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Burçin Terzioğlu, Funda Eryiğit, Taner Ölmez, Engin Öztürk, Boran Kuzum ve Mehmet Kurtuluş gibi isimler de yer alıyor. İkinci sezonda 7 ölümsüzle mücadele eden Hakan'ı yeni sezonda da zorlu bir mücadele bekliyor.

Dizinin üçüncü ve yeni sezonunda Hakan, Muhafız kanı taşıyan abisinin adeta bir cehenneme çevirdiği İstanbul’u kurtarmak için yine amansız bir mücadele içine girecek. Ölümsüzler’in yarattığı bir virüs tüm şehri etkisi altına almıştır, Faysal ve Rüya kötü amaçlarını başarmaya çok yaklaşmışlardır. Hakan, panzehir için Nisan (Funda Eryiğit) ve yolda karşılaştığı Burak (Taner Ölmez) ile insanlarını kurtarmak için yola koyulur. Hakan, geçmişinden ve atalarından güç alarak kolları sıvar. Yapması gereken ilk şey, 600 yıllık bir öfkeyle hareket eden Vezir'i bulmaktır!

Hakan: Muhafız 3. sezon, 6 Mart 2020 tarihinde, tüm dünyayla aynı anda, Netflix Türkiye'de yayında olacak.

Fragman ;