• Ücretsiz Eğitimlerimiz İle Sizlere Hizmet Vermekteyiz! Yeni Nesil Webmaster Forumu!

Forumunuz Hakkında Düşüncelerim :)

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Off - Topic kategorisinde Perfect tarafından oluşturulan Forumunuz Hakkında Düşüncelerim :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 55 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Off - Topic
Konu Başlığı Forumunuz Hakkında Düşüncelerim :)
Konbuyu başlatan Perfect
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alpha

Perfect

New member
Merhabalar aranıza yeni katılım sağladım tesadüfen googlede eğitimler üzerine yazılımlar üzerine araştırmalar sonucu ulaştım gerçekten paylaştığınız eğitimleri heyecanla okuyor hatta yetişemiyorum çok başarılısınız doğru yolda olduğunuzu düşünüyorum çoğu forumlarda aslında ücretsiz bilgi paylaşımı yapmak yerine ücretliye zorluyorlar şuanlık keşfedilmemiş fakat altın değerinde bir site olduğunuzu düşünüyorum konu açmadan yapamadım biliyorum ki site geliştiğinde bu yorumum ilk olduğu görünecek ilk olmak istedim :D hayırlı akşamlar iyi çalışmalar dilerim.

Safak

Forum Şefi
Merhabalar aranıza yeni katılım sağladım tesadüfen googlede eğitimler üzerine yazılımlar üzerine araştırmalar sonucu ulaştım gerçekten paylaştığınız eğitimleri heyecanla okuyor hatta yetişemiyorum çok başarılısınız doğru yolda olduğunuzu düşünüyorum çoğu forumlarda aslında ücretsiz bilgi paylaşımı yapmak yerine ücretliye zorluyorlar şuanlık keşfedilmemiş fakat altın değerinde bir site olduğunuzu düşünüyorum konu açmadan yapamadım biliyorum ki site geliştiğinde bu yorumum ilk olduğu görünecek ilk olmak istedim :D hayırlı akşamlar iyi çalışmalar dilerim.
çok teşekkürler... eğitimler üzerine biraz hassasız herkesin öğrenme hakkı olduğuna inanıyoruz. Corona virüsünden önce ücretsiz SEO eğitimleri düzenliyordum nasipse bu beladan sonra da devam edecek..

Eğer istediğiniz eğitimler olursa foruma yazın bulur paylaşırız...

Yunus

Moderatör
Forum ekibi olarak elimizden geldiğince insanlara faydalı olmaya çalışıyoruz.Sizlerin böyle düşünmesi bizleri çok mutlu etti.Daha bir çok eğitim konusu gelecek,takipte kalın :)