• Ücretsiz Eğitimlerimiz İle Sizlere Hizmet Vermekteyiz! Yeni Nesil Webmaster Forumu!

En İyi Android Web Tarayıcıları 2020

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mobil Yazılım Haberleri kategorisinde TolgaKaptan tarafından oluşturulan En İyi Android Web Tarayıcıları 2020 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 22 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mobil Yazılım Haberleri
Konu Başlığı En İyi Android Web Tarayıcıları 2020
Konbuyu başlatan TolgaKaptan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bunyaminbayindir

TolgaKaptan

Genel Sorumlu
Katılım
9 Şub 2020
Mesajlar
16
Puanları
3
Konum
İskenderun
Android'de kullandığınız mevcut tarayıcınızı veya Chrome'u bir an için unutun ve bu başarılı tarayıcıların sunduklarına göz atın.

Android'li telefonunuzla veya tabletinizle gelen web tarayıcısı, sunduğu işlevlerle size yetiyor olabilir. Ancak Android'de farklı alanlara odaklanan birçok alternatif web tarayıcısı da var. Bu yazımızda hafif web tarayıcılarına odaklandık. Bunlardan bazıları, gizliliğe önem vererek tarayıcıyı kapattığınızda tüm izleri temizliyor

İşte web deneyiminizi farklı noktalara taşımaya aday 5 Android web tarayıcısı.


1. Firefox Focus
Firefox'un Android'deki tam sürümü çok iyi bir web tarayıcısı. Ancak daha yeni bir tarayıcı olan Firefox Focus bizim favorimiz. Firefox Focus'u kapattığınızda tüm tarayıcı geçmişiniz siliniyor. Bunu tarayıcıyı kapatmadan, sağ alttaki çöp kutusu simgesine dokunarak da yapabiliyorsunuz.


2. Opera Touch
Opera Touch, tek elle kullanmaya odaklanan bir web tarayıcısı. Alışılmadık bir arayüze sahip olan Opera Touch, sıkça kullandığınız tarayıcı işlevlerine tek dokunmayla ulaşmanızı sağlıyor. Bağlı PC'lerle bağlantı paylaşmak da Opera Touch ile çok kolay.


3. Microsoft Edge
Windows 10'da varsayılan tarayıcınız olarak Microsoft Edge'i kullanmıyor olabilirsiniz, ancak tarayıcının mobil sürümü hiç de fena değil. Mobil Edge, farklı bir takım tarafından geliştiriliyor ve bu yüzden farklı işlevlere sahip. Örneğin Edge, haber konusunda kötü ün yapmış siteleri ziyaret ettiğinizde sizi uyarabiliyor. Microsoft hesabınıza oturum açarak yer işaretlerinizi eşitleyebiliyorsunuz; tabi masaüstünde Windows 10 kullanıyorsanız.


4. Puffin
En hızlı mobil tarayıcılardan biri sayılan Puffin, gizliliğinizi korumaya yönelik özelliklere ve bir de engelleyicisine de sahip.


5.
Flynx, ilginç bir web tarayıcısı çünkü tüm ekranınızı kaplamak yerine kullandığınız uygulamanın üzerinde yüzer bir pencere olarak görünüyor. Sosyal medya ve mesajlaşma uygulamalarını sıkça kullanıyorsanız, Flynx'i sevebilirsiniz.
 

Yazar: TolgaKaptan
Makale Başlığı: En İyi Android Web Tarayıcıları 2020
Kaynak URL: Google Ailesi | Webmaster Platformu-https://googleailesi.com
Teklif & Paylaşım Kuralları: Kaynağın dahil edilmesi şartıyla makaleden kısa alıntılar yapılabilir, ancak makalenin tamamı başka bir siteye kopyalanamaz veya yazarın izni olmadan başka bir yerde yayınlanamaz.
Üst