Neler yeni

Hoşgeldiniz Google Ailesi | Webmaster Platformu

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?

Soru Sor

Topluluğumuzda Soru Sorun ve Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Alanınızda Uzman Olun

Bizimle İletişime Geç

Teknik Destek İçin Kullanınız.

• Ücretsiz Eğitimlerimiz İle Sizlere Hizmet Vermekteyiz! Yeni Nesil Webmaster Forumu!
  • Merhabalar!, Her Ay Siz Değerli Takipçilerimize Ücretli Vip Olan Yazılımlardan 1 Adet Ücretsiz Veriyoruz! Lütfen takipte kalın ve detaylar için duyurular kategorisine göz atmayı unutmayın!

Bu metni kapatmak için sağ da bulunan " x " e tıklayınız.

Dijital Pazarlama Eğitimi

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bilgi Arşivi kategorisinde Anestezy tarafından oluşturulan Dijital Pazarlama Eğitimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 189 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bilgi Arşivi
Konu Başlığı Dijital Pazarlama Eğitimi
Konbuyu başlatan Anestezy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anestezy

Anestezy

Yönetici
Web sitesi
googleailesi.com

NOT : RESİM OPTİMİZE İÇİN LÜTFEN GOOGLE CHROME TARAYICI KULLANINIZ.

googleailesi.com dijital pazarlama eğitimi

Dijital Pazarlama Eğitimi 1573295773642.png

BAŞARISIZLIK HİKAYELERİ

Steve Jobs kendi kurduğu şirketten 30 yaşında kovuldu. Harap oldu ve depresyona girdi. Uzun süre kimse ile konuşmadı. Fakat devamlı yenilik peşinde koşuyordu.
Albert Einstein, 4 yaşına kadar konuşmamış olmasıyla birlikte okuldan "mental olarak yavaş" olması sebebiyle okuldan uzaklaştırıldı.

Jack Ma Harvard Üniversitesi’ne de 10 kez başvurdu ve tam 10 kez reddedildi. Üniversiteye de 3. denemesinde girmeyi başardı. “Polis olmak için başvurdum, başvuran 5 kişiden 4’ü alındı ben kabul edilmedim. KFC Çin pazarına girdiğinde iş için 25 kişi başvurdu, 24 kişi alındı ve alınmayan tek kişi yine ben oldum.”

Dr. Seuss İlk kitabı 27 yayımcı tarafından reddedildi. Fakat direnmeyi bırakmadı ve dünyanın en çok çocuk kitap yazarı unvanı elinde

GELENEKSELDEN –> DİJİTALE

1573295904864.png

1573295952784.png

STRATEJİK YÖNETİM / ALGORİTMA
İşin Mutfağındaki Sırrı Bilmek
•Hayatta bedava bir şey yoktur ve "bedava" olan hizmetler en pahalı hizmetlerdir. Arama motorları ve Sosyal Medya programlarını bedava kullanabilmeniz bir bedel ödemediğiniz anlamına gelmez.

Ödediğiniz bedel hayatınızın tüm verilerini internete kendi isteğinizle yüklemenizdir. Bu veriler sayesinde çok nokta atışı hedeflemeler yapılmakta ve yazılım mühendisliği ile birlikte satış mühendisliği eklenerek algı yönetimi yapılmaktadır. Hiç hissetmediğiniz bir alanda beyne gönderilen bunu al, şunu arıyordun şimdi al mesajı size tüketim sağlatır.

•Üstelik sizin ihtiyacınız olmayan bir şeyi ihtiyaç şeklinde gösterilerek size satmazlar. Size alım ihtiyacı doğurarak siz satıcıdan kendisine o hizmeti veya ürünü satmasını kendiniz istersiniz.

KARAR VERME & ANALİTİK DÜŞÜNME & PROBLEM ÇÖZME

1573296096257.png

Balık Kılçığı ( Fishbone ) Tekniği

1573296123766.png

BEYİN FIRTINASI

1573296157973.png

1573296162215.png

1573322193565.png

İLİŞKİLENDİRME – BİRLEŞTİRME TEKNİĞİ

1573322279473.png

1573322301616.png

1573322328267.png

1573322353807.png

1573322374257.png

1573322430161.png

1573322451980.png

1573322472536.png

Dersimiz henüz bitmedi konu sıkıcı olmaması için part olarak ayırdım diğer ders devamı altta verilecektir. :)

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Yazar: Anestezy
Makale Başlığı: Dijital Pazarlama Eğitimi
Kaynak URL: Google Ailesi | Webmaster Platformu-https://googleailesi.com
Teklif & Paylaşım Kuralları: Kaynağın dahil edilmesi şartıyla makaleden kısa alıntılar yapılabilir, ancak makalenin tamamı başka bir siteye kopyalanamaz veya yazarın izni olmadan başka bir yerde yayınlanamaz.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8