• Ücretsiz Eğitimlerimiz İle Sizlere Hizmet Vermekteyiz! Yeni Nesil Webmaster Forumu!

|ÇÖZÜM| Please İnstall And Activate Helix Plugin Hatası

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Joomla Hata & Çözümleri kategorisinde Yunus tarafından oluşturulan |ÇÖZÜM| Please İnstall And Activate Helix Plugin Hatası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 24 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Joomla Hata & Çözümleri
Konu Başlığı |ÇÖZÜM| Please İnstall And Activate Helix Plugin Hatası
Konbuyu başlatan Yunus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yunus

Yunus

Moderatör
Katılım
7 Kas 2019
Mesajlar
156
Puanları
28
İçeriğimizin konusu Please install and activate office helix plugin şeklindeki hata. Peki, bu hatayı nasıl çözebiliriz?

Joomla Please install and activate office helix plugin hatası

Joomla
üzerinde eklenti veya tema kurmak istediğinizde veya sonrasında karşınıza çıkan hatalardan biridir. Bu hatayı çözmek oldukça basit. Bu hata genelde administrator paneline yani yönetici paneline girmek istediğinizde karşınıza çıkar. Hatadan kurtulmak için yazının başlığında görülen resimdeki gibi eklentileri aktif hale getirin veya güncel olup olmadığını kontrol edin, eğer güncel değilse güncelleyin. Eğer hala devam ediyorsa şablonlarınızda bir sorun olabilir. Cpanel üzerinden giriş yapıp, eklentilerden helix olanları veya şablonların ismini değiştirip tekrar deneyin.

Please install and activate office helix3 plugin hatası nasıl çözülür?


Please install and activate office helix3 plugin hatası nasıl çözülür?

Helix3 , kullanıcı dostu, modern, son derece özelleştirilebilir ve entegre edilmesi kolay bir şablon özelleştirme aracı olması ile tanınıyor ve geliştiricilerinin Joomshaper adında bir sitesi var. Eğer hala bu sorun düzelmesse son aşama olarak geliştiricilerin forum sayfasında bir başlık ile durumu sormanız gerekecek.

Bir web tasarımcısıysanız ve Joomla tasarımınız üzerinde tam bir kontrol kurmak istiyorsanız Helix3 özellikle kendi temanızı oluşturmak konusunda size yardımcı olacaktır. Eklentileri nasıl kodlayacağınızı veya yükleyeceğinizi öğrenmek istemiyorsanız veya bilmiyorsanız, Helix3 size yardımcı olacaktır. Bu temiz ve modern Joomla 3 şablonu, iş, kurumsal ve kişisel siteler ile tüm yaratıcı portföy siteleri için oluşturulmuştur. Hızlı bir şekilde yeni bir Joomla! sitesi oluşturmak istediğinizde hayal gücünüzle sınırlı temalar yapabileceksiniz. Herhangi bir başlangıç teması hazırlamak tamamen kendi elinizde.

Bu yazımda sizlere Please install and activate office helix3 plugin hatası nasıl çözülür? konusunda yardımcı olmaya çalıştım. Google SEO ya uygun olması için yazıyı biraz uzattım ancak uzun lafın kısası: bu hatayı aldıysanız, ya eklenti güncel değildir – yeni sürümü çıkmıştır- güncellemeniz gerekmektedir ya da aktif hale getirmemişsinizdir. Cpanelden silip, tekrar kurmayı da deneyebilirsiniz. Son çözüm ise geliştiricilerin sitesine mail atmak. Belki de kurduğunuz tema ile uyumlu da olmayabilir. Helix3 ün Joomla 3 ile uyumlu olduğunu da hatırlatayım.
 
Üst