• Ücretsiz Eğitimlerimiz İle Sizlere Hizmet Vermekteyiz! Yeni Nesil Webmaster Forumu!

Android Chrome Tarayıcısına Bomba Özellik Geliyor

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Google Haberleri & Yenilikleri kategorisinde Anestezy tarafından oluşturulan Android Chrome Tarayıcısına Bomba Özellik Geliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Google Haberleri & Yenilikleri
Konu Başlığı Android Chrome Tarayıcısına Bomba Özellik Geliyor
Konuyu başlatan Anestezy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
First message reaction score
Son Mesaj Yazan Anestezy

Anestezy

Yönetici
7 Kas 2019
181
87
28
ANDROİD CHROME TARAYICISINA BOMBA ÖZELLİK GELİYOR

Google, Chrome'un masaüstü ve mobil sürümü üstündeki geliştirmelere hız kesmeden devam ediyor. Daha önce ortaya çıkan raporlarda Chrome'un Android sürümüne yeni bir takım özelliklerin geleceği belirtilmişti, ancak detaylar tam olarak belli değildi. Şimdi bu konuyla ilgili gelişme yaşandı. Söz konusu yeni özellik kullanıcıların oldukça işine yarayacak.

Chromium Gerrit'te, kullanıcıların Chrome'daki görüntüleri Android panosuna kolayca kopyalamasına yardımcı olacak yeni bir özellik geliştirildiği ortaya çıktı. Chromium Gerrit, Chrome kullanıcılarının internet sitelerinin belirli kısımlarını paylaşmalarına imkan sağlayan bir sistem.

Kullanıcı arayüzünü inceleme bağlantısı, Google çalışanı olmayanlar için erişilebilir olmasa da, özelliğin çok yakında kullanıcılara sunulabileceğini tahmin ediyoruz. Özellik etkinleştirildikten sonra kullanıcılar, Chrome'daki herhangi bir görüntüye uzun süre basarak Android panosuna kopyalayabilecek.

Kullanıcıların, görüntüleri arkadaşlarına göndermek için paylaşım menüsünü kullanmasını gerektiren mevcut uygulama ile karşılaştırıldığında, bu yeni yöntemin kullanımı çok daha kolay olacak ve kullanıcıların sadece birkaç dokunuşla görüntüleri paylaşmasına imkan tanıyacak.