• Ücretsiz Eğitimlerimiz İle Sizlere Hizmet Vermekteyiz! Yeni Nesil Webmaster Forumu!

Adsense otomatik reklamlarda önemli güncelleme yaptı

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Adsense Haberleri kategorisinde ahmetssancar tarafından oluşturulan Adsense otomatik reklamlarda önemli güncelleme yaptı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 24 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Adsense Haberleri
Konu Başlığı Adsense otomatik reklamlarda önemli güncelleme yaptı
Konbuyu başlatan ahmetssancar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ahmetssancar

ahmetssancar

Moderatör
Katılım
26 Şub 2020
Mesajlar
79
Puanları
8
Konum
İzmir
Adsense otomatik reklamlarda değişiklikler yaptığını duyurdu...


Otomatik reklamların yeni bir sürümünü geliştirdik. Bu sürüm sayesinde, Otomatik reklamlar deneyimini kullanıcılarınız için daha kapsamlı olarak özelleştirebileceksiniz.


Otomatik reklamları kullanım şeklinize bağlı olarak, mevcut Otomatik reklam ayarlarınızı yeni sürüme uygun hale getirmeye çalışacağız. Bu mümkün olmazsa AdSense ana sayfanızda bir bildirim göreceksiniz. Bildirim yoksa herhangi bir işlem yapmanız gerekmez.

Neler değişecek?
  • Otomatik reklamlar artık tüm reklam kodları aracılığıyla çalışabiliyorOtomatik reklamları bir site veya sitenizin bir bölümü için etkinleştirdiyseniz sadece normal reklam birimleri içeren sayfalar bile Otomatik reklamları otomatik olarak göstermeye başlar.
  • Otomatik reklamların gösterilmesini istemediğiniz sayfalar varsa bunların URL'sini Hariç tutulan sayfalara ekleyebilirsiniz. Örneğin, Otomatik reklamları ana sayfanızda veya sitenizin belirli bölümlerinin tamamında kapatabilirsiniz.
  • Reklamlar > Genel Bakış kısmında sitelerinizin her birine ait Otomatik reklam ayarlarının özeti gösterilir.
  • Reklam ayarları önizlemesi, Otomatik reklamların sitenizde nasıl görüneceğine, reklamlar yayınlanmadan bakabilmenizi sağlar. Otomatik reklam ayarlarında değişiklik yaparsanız bunların sitenize uygulanması bir saat kadar alabilir.
  • Yerleşim hariç tutma işlemleri, "sil" simgesini kullanarak önizlemedeki belirli reklam yerleşimlerini silebilmenizi sağlar. Otomatik reklamlar, incelemeniz için yeni bir konumda hemen bir yerleşim oluşturur.
  • Reklam biçimleri, Otomatik reklamların sitenize yerleştireceği reklam türlerini belirlemenizi sağlar.
  • Eşleştirilen içerik, kullanıcılarınıza reklamlarla birlikte sitenize ait içerik önerilerinin gösterilmesine olanak tanır.
  • Otomatik reklamlar, reklam sayısını her sayfanın uzunluğuna göre dinamik olarak ayarlar. Reklam sayısı, sayfalarınızda göstermek istediğiniz reklam sayısını kontrol edebilmenizi sağlar.
  • Sitelerinizin her biri için Otomatik reklamların ve manuel reklam biriminin performansını yan yana görebilmenizi sağlamak amacıyla raporlama işlevini güncelledik.
 

Yazar: ahmetssancar
Makale Başlığı: Adsense otomatik reklamlarda önemli güncelleme yaptı
Kaynak URL: Google Ailesi | Webmaster Platformu-https://googleailesi.com
Teklif & Paylaşım Kuralları: Kaynağın dahil edilmesi şartıyla makaleden kısa alıntılar yapılabilir, ancak makalenin tamamı başka bir siteye kopyalanamaz veya yazarın izni olmadan başka bir yerde yayınlanamaz.
Üst