• Ücretsiz Eğitimlerimiz İle Sizlere Hizmet Vermekteyiz! Yeni Nesil Webmaster Forumu!

Adsense Onay Yöntemi [ Anestezy Taktikleri ]

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Google Sorun & Çözümleri kategorisinde Anestezy tarafından oluşturulan Adsense Onay Yöntemi [ Anestezy Taktikleri ] başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 173 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Google Sorun & Çözümleri
Konu Başlığı Adsense Onay Yöntemi [ Anestezy Taktikleri ]
Konuyu başlatan Anestezy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
First message reaction score
Son Mesaj Yazan Anestezy

Anestezy

Yönetici
7 Kas 2019
180
86
28
Merhabalar Google Ailesi,

Sizlere bahsetmek istediğim adsense onayında nasıl başarılı olunur & direk red yemeden onaya nasıl göndereceğiniz ile ilgilidir. Tamamen kendi yöntemimdir.

Kendi Yöntemim :

Wordpress üzerinden blog site kurup onay sürecine destek çıkmaktır.

Yöntemde Bilmeniz & Yapılması Gerekenler ;

İlk olarak arkadaşlar google artık sadece ve sadece > mobil > masaüstü = bu iki iklemi katmakta olup amp destekli temalar siteler benim göz bebeğimdir düşüncesiyle yaklaşıyor. Herkes android veya ios uygulama yazdırıp edemiyor maaliyetlerden dolayı buna yönelik wordpress ve yazılımcılar hareket' e geçtiler dediler ki ne yapsak ne yapsak biz en iyisi amp destek oluşturalım.

Normalde amp tema olmayan temaları ayrı eklentiler kurarak amp haline getirebiliyorsunuz fakat tabikide hazır yapılmışa benzemiyor.

İlk olarak yapılması gereken : Amp destekli arayüzü hızlı bir tema

Arayüzü hızlı bir tema olup olmadığını nereden anlarım ?

Temalarda js kodu fazla bulunan bir tema hostinglerde aman aman bir performans sergilemez hosting sunucu sağlayıcın sınırlı bir paket vermiştir kasar js kodlu loading ( yükleniyor ) gibi açılış barındıran ya da yine js kodları ile oluşturmuş özel görseller ile site yükleniyorsa bunlar direk - algılanıyor deneyin görün sırf bu yüzden direk red yiyebiliyorsunuz.

Hosting seçiminizin de bir belirtisidir bu bir nevi.

İkinci olarak yapılması gereken :

Tema yükledikten sonra demo içeri aktarınız, yabancı içerik olacaktır demo da bu yüzden adsense biraz daha ılımlı yaklaşacaktır. Hem yabancı hem türkçe içerik görecek + demo kurduk içinde ki makaleler yeter kesinlikle böyle düşünmeyin + içerikler ekleyin 4 adet özgün konu 1. gün, 4 adet özgün konu 2. gün, 5 adet 3.gün, ( sürekli bir sirkülasyon yaratın, daha öncede 1 adet makale ve doğru ayarlar ile 4 günde onay aldım arkadaşlar çeşitli platformlardan beni tanıyan bilir.)

Sitede mutlaka favicon olmalı, doğru logo boyutu doğru favicon değerleri

Tema tamam içerikler belli peki özgün nasıl yazarım ?

https://googleailesi.com/threads/yeni-nesil-is-modeli-online-icerik-yazarligi-egitim.11/

Üstte paylaştığım eğitimi okuyarak çok şey kazanacaksınız.

Gelelim Seo Ayarlarına ;

Unutmayalım ki eklenti, program böyle birşey yok kod diye birşey vardır. Fakat başlangıçta tabikide eklenti yardımlarınız olacaktır.

Eklenti olarak şiddetle All In Seo tavsiyemdir.

All ın seo ayarlarına google vasıtasıyla eğitimlerini görebilirsiniz ( buna yönelik video çekeceğim şuanlık metin paylaşımında bulunuyorum.)

All ın Seo Ücretli bir eklenti olup isteyen üyelerimize ( lisans anahtarlı satışlarımız mevcuttur. )

Fiyat hakkında mesaj atarak bilgi alabilirsiniz yardım ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

Sitelerinize ücretsiz analizde yapılır, işin tüm olayı yukarıda bahsettiğim faktörlerdir.

Umarım işinize yarar :)

• Like
Reactions: detonasyon