Neler yeni

Hoşgeldiniz Google Ailesi | Webmaster Platformu

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?

Soru Sor

Topluluğumuzda Soru Sorun ve Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Alanınızda Uzman Olun

Bizimle İletişime Geç

Teknik Destek İçin Kullanınız.

  • Ücretsiz Eğitimlerimiz İle Sizlere Hizmet Vermekteyiz! Yeni Nesil Webmaster Forumu!
  • Lütfen lisansınız aktif olması için istediğiniz tema veya scriptlerin konularının altına site adresinizi siteadresi.com olarak imleme yapmadan bırakınız yorumlara, Daha önce herhangi bir tema veya eklenti için lisans aldıysanız diğer alacağınız yazılımlarda da site adresinizi belirtmelisiniz.
  • Merhabalar!, Her Ay Siz Değerli Takipçilerimize Ücretli Vip Olan Yazılımlardan 1 Adet Ücretsiz Veriyoruz! Lütfen takipte kalın ve detaylar için duyurular kategorisine göz atmayı unutmayın!

    Bu metni kapatmak için sağ da bulunan " x " e tıklayınız.

Kaynak ikonu

WooCommerce Masaüstü Bildirim Eklentisi 1.2.10

Satın almaya izin yok (180.00 TL)
Paranın sesini sever misiniz? Eminim yaparsın! E-ticaret mağazanızı açtığınız andan itibaren, rekabetçi fiyatlarla satılandan daha iyi bir ses olmadığını biliyorsunuz.
Bir alıcı çevrimiçi mağazanızda satın aldığında, yalnızca satışların size verebileceği hissini tam olarak almak için hemen bilgilendirilmek istersiniz.

Ne yaparsanız yapın, bütçenizi kontrol etmeniz veya meslektaşlarınızla görüşmeniz önemli değil!

Elbette, e-postaların ve kısa mesajların bu konuda yardımcı olduğunu düşünmelisiniz, ancak hesaplarınızı sürekli güncellemenizi sağlar.

Nasıl? WooCommerce için YITH Masaüstü Bildirimleri, doğrudan bilgisayar ekranınızdan gerçek zamanlı bildirimler almanızı sağlar, böylece siparişleriniz ve satışlarınız hakkında bilgi verir, müşterileriniz ve ihtiyaçları ile hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Her bildirim, işlenen siparişe bağlantılar içerir ve mesajlarınızı simgeler ve seslerin yardımıyla özelleştirebilir ve hatta kullanıcıların hangi rolü oynayacağına karar verebilirsiniz.

Bu, mağaza yöneticiniz için başarısız sipariş bildirimlerini etkinleştirebileceğiniz ve yöneticileri onaylanmış satışlar vb. Konusunda bilgilendirebileceğiniz anlamına gelir.

Siteniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlayan başka bir eklenti oluşturduk. Tüm potansiyelini ayrıntılı olarak ortaya çıkarın!

DEMO
Yazar
Anestezy
Görüntüleme
181
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

Anestezy ait diğer kaynakar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8