• Ücretsiz Eğitimlerimiz İle Sizlere Hizmet Vermekteyiz! Yeni Nesil Webmaster Forumu!
Kaynak ikonu

WooCommerce Masaüstü Bildirim Eklentisi 1.2.10

Satın almaya izin yok (180.00 TL)
Paranın sesini sever misiniz? Eminim yaparsın! E-ticaret mağazanızı açtığınız andan itibaren, rekabetçi fiyatlarla satılandan daha iyi bir ses olmadığını biliyorsunuz.
Bir alıcı çevrimiçi mağazanızda satın aldığında, yalnızca satışların size verebileceği hissini tam olarak almak için hemen bilgilendirilmek istersiniz.

Ne yaparsanız yapın, bütçenizi kontrol etmeniz veya meslektaşlarınızla görüşmeniz önemli değil!

Elbette, e-postaların ve kısa mesajların bu konuda yardımcı olduğunu düşünmelisiniz, ancak hesaplarınızı sürekli güncellemenizi sağlar.

Nasıl? WooCommerce için YITH Masaüstü Bildirimleri, doğrudan bilgisayar ekranınızdan gerçek zamanlı bildirimler almanızı sağlar, böylece siparişleriniz ve satışlarınız hakkında bilgi verir, müşterileriniz ve ihtiyaçları ile hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Her bildirim, işlenen siparişe bağlantılar içerir ve mesajlarınızı simgeler ve seslerin yardımıyla özelleştirebilir ve hatta kullanıcıların hangi rolü oynayacağına karar verebilirsiniz.

Bu, mağaza yöneticiniz için başarısız sipariş bildirimlerini etkinleştirebileceğiniz ve yöneticileri onaylanmış satışlar vb. Konusunda bilgilendirebileceğiniz anlamına gelir.

Siteniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlayan başka bir eklenti oluşturduk. Tüm potansiyelini ayrıntılı olarak ortaya çıkarın!

DEMO
Yazar
Anestezy
Görüntüleme
28
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 Oylama 0 Değerlendirme

Anestezy ait diğer kaynakar