• Ücretsiz Eğitimlerimiz İle Sizlere Hizmet Vermekteyiz! Yeni Nesil Webmaster Forumu!
Kaynak ikonu

WishList Member | Wordpress Üyelik Eklentisi 3.1

indirmek için izniniz yok
İçeriği kolayca koruyun
WishList Member ™ ile üyelik içeriğinizi korumak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İçeriğinizi WordPress'te oluşturun, her zamanki gibi "Koru" yu tıklayın, erişim düzeylerini seçin ve işiniz bitti.

Ödemeleri kabul etmek kolay
WishList Member ™, tüm favori ödeme sistemlerinizle (PayPal, Infusionsoft, Stripe, Clickbank ve diğerleri dahil) entegre olduğundan, bir kerelik veya yinelenen ödemeleri kabul etmek zor değildir.

Ödeme sistemleri
Desteklenen ödeme sağlayıcıları arasında PayPal, Stripe, Infusionsoft by Keap, ClickBank, Yinelenen, 1ShoppingCart, eWAY, Auhorize.Net, JVZoo, PayBlue, PayKickstart, Pin Ödemeleri, CloudNet360, ThriveCart, SamCart, 2Checkout, UltraCart, Cydec, RedOCcake . Entegrasyonlar arasında bir kerelik ödemeler, tekrarlanan satın alma işlemleri, iptaller ve daha fazlası için destek bulunur.

E-posta
Sağlayıcıları Desteklenen e-posta sağlayıcıları arasında Keap, Mailchimp, AWeber, Drip, Sendlane, arpReach, Constant Contact, ConvertKit, GetResponse, iContact, Interspire, MadMimi, Maropost, Ontraport, ActiveCampaign ve Generic gibi Infusionsoft bulunmaktadır. Entegrasyonlar arasında abonelik desteği, abonelikten çıkma, etiketleme ve daha fazlası bulunur.

DEMO
Yazar
Anestezy
İndirilme
0
Görüntüleme
21
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 Oylama 0 Değerlendirme

Anestezy ait diğer kaynakar