Neler yeni

Hoşgeldiniz Google Ailesi | Webmaster Platformu

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?

Soru Sor

Topluluğumuzda Soru Sorun ve Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Alanınızda Uzman Olun

Bizimle İletişime Geç

Teknik Destek İçin Kullanınız.

  • Ücretsiz Eğitimlerimiz İle Sizlere Hizmet Vermekteyiz! Yeni Nesil Webmaster Forumu!
  • Lütfen lisansınız aktif olması için istediğiniz tema veya scriptlerin konularının altına site adresinizi siteadresi.com olarak imleme yapmadan bırakınız yorumlara, Daha önce herhangi bir tema veya eklenti için lisans aldıysanız diğer alacağınız yazılımlarda da site adresinizi belirtmelisiniz.
  • Merhabalar!, Her Ay Siz Değerli Takipçilerimize Ücretli Vip Olan Yazılımlardan 1 Adet Ücretsiz Veriyoruz! Lütfen takipte kalın ve detaylar için duyurular kategorisine göz atmayı unutmayın!

    Bu metni kapatmak için sağ da bulunan " x " e tıklayınız.

Kaynak ikonu

WishList Member | Wordpress Üyelik Eklentisi 3.1

indirmek için izniniz yok
İçeriği kolayca koruyun
WishList Member ™ ile üyelik içeriğinizi korumak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İçeriğinizi WordPress'te oluşturun, her zamanki gibi "Koru" yu tıklayın, erişim düzeylerini seçin ve işiniz bitti.

Ödemeleri kabul etmek kolay
WishList Member ™, tüm favori ödeme sistemlerinizle (PayPal, Infusionsoft, Stripe, Clickbank ve diğerleri dahil) entegre olduğundan, bir kerelik veya yinelenen ödemeleri kabul etmek zor değildir.

Ödeme sistemleri
Desteklenen ödeme sağlayıcıları arasında PayPal, Stripe, Infusionsoft by Keap, ClickBank, Yinelenen, 1ShoppingCart, eWAY, Auhorize.Net, JVZoo, PayBlue, PayKickstart, Pin Ödemeleri, CloudNet360, ThriveCart, SamCart, 2Checkout, UltraCart, Cydec, RedOCcake . Entegrasyonlar arasında bir kerelik ödemeler, tekrarlanan satın alma işlemleri, iptaller ve daha fazlası için destek bulunur.

E-posta
Sağlayıcıları Desteklenen e-posta sağlayıcıları arasında Keap, Mailchimp, AWeber, Drip, Sendlane, arpReach, Constant Contact, ConvertKit, GetResponse, iContact, Interspire, MadMimi, Maropost, Ontraport, ActiveCampaign ve Generic gibi Infusionsoft bulunmaktadır. Entegrasyonlar arasında abonelik desteği, abonelikten çıkma, etiketleme ve daha fazlası bulunur.

DEMO
Yazar
Anestezy
İndirilme
0
Görüntüleme
176
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız(lar) 0 rating

Anestezy ait diğer kaynakar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8